اشکال از کجاست؟

عرض سلام خدمت دوستان لبخند

این پست رو باید چند روز پیش میگذاشتم اما به دلیل قطع بودن نتم با تأخیر شده از این موضوع عذر میخوام.

واسه این میگم چند روز پیش چون مربوط به ایام سوگواری امیرالمونین (علیه السلام) هست.

در شبی که دنیا برای مظلومیت آقا گریه می کند و عزادار است ملتی که ادعای شیعه بودن دارد، باید علاوه بر عزاداری کردن مواظب اعمال و گفتار خویش باشد . دیدن بعضی چیزها و یا شنیدن بعضی گفتارها آدم رو عصبانی میکند . نمیخوام تعصبی برخورد کنم !!!!!!!!!!!!!

اما نه .......

اینبار میخوام کمی تعصبی بشم اجازه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همیشه بدجور دلم محبت  حضرت علی ( علیه السلام ) رو با خودش داشته .این حسی هست که خیلی ها اون رو درک میکنند. پس چرا تعصبی نباشم؟

روز شهادت ائمه (علیه السلام ) تمام ایران عزادار می شود ، رسانه و به خصوص تلویزیون هم به حساب خودش کم نمیگذارد....

شب بیست و یکم بود ساعت  چهل دقیقه بامداد شبکه 5 برنامه ای رو در حال پخش داشت که جمعیت زیادی اونجا حضور داشتند و یک بنده خدایی هم با حس و حال خودش داشت هنرنمایی میکرد و مثلا در وصف امیر المونین اشعاری رو با یه آهنگ ملایم میخوند ( آخه نه میشد اسمش رو نوحه گذاشت نه ترانه ، واسه همین نفهمیدم چه عنوانی رو روش بگذارم)

یه بنده خدایی کنارم بود که اتفاقا زیاد به این جور برنامه ها اهمیت نمیده ؛ یدفعه نیشخندی زد و گفت : اینو ببین از روی ترانه هایده داره واسه حضرت علی نوحه میخونه!!!!  ببین چقدر ترانه رو با دقت تمرین کرده که زیر وبم صداش و تحریر کلماتش  دقیقا شبیه همون خواننده بشه. عجب عزاداری میکنند اینها !!!!!!!!!

منم مات و مبهوت جلوی تلویزیون خشکم زده بود و هیچی نمیتونستم بگم .

ترانه تموم شده بود و من همچنان به این فکر میکردم که این هم از مظلومیت آقامونه

و داشتم دنبال مقصر میگشتم . برام این سوال ایجاد شده که ما همونایی هستیم که میگیم ما اهل کوفه نیستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.............................................................................

پی نوشت :

یادمه زمانی که دوران تحصیلم رو طی میکردم  وقتی مراسمی در پیش بود و منم به عنوان یکی از کادری که مسئولیتی رو متقبل شده بود فعالیت میکردم ،همیشه حداقل قبل از یک هفته همه چی معلوم  و چک شده بود و خلاصه اینکه نباید کارمون هیچ ایرادی میداشت . اینو میخوام بگم :چطوره که برنامه ای که در سطح یک مدرسه اجرا میشه این همه مراقبت داره  اما برنامه ای که قراره از یک رسانه ای که چند میلیون بیننده داره پخش بشه ،مراقبت نداره و چک نمیشه؟

بی دقتی ما ست که بابت این چیزا دیگران دست میکنند توی چشممان

/ 6 نظر / 14 بازدید
سید محمد عبداللهی

با سلام و عرض ادب...'گاهی فکر می کنم این شورای سیاستگزاری چه می کند؟ برای هرکار پیش و پا افتاده ای دهها کمیته نظارتی و فلان و بهمان توی این مملکت هست. اما صدا وسیما .... با سناریوی جدبد به روزم. و اگر با خدا همراه شوی .... بهار قرآن رمضان ذوب گناه کارخانه آدم سازی با همه توان با خدا همراه شویم ابلیس کلافه است یا حق 10/5/1392 سید

امپراطور

روزی بودنم آرزو میشود... اما من دیگر نیستم!! آن روز، جای من خوب است و حال تو خراب... و به گمانم آن روز نزدیک است..!! سلام اینجور مداحی ها خیییلی زیاد شده منم متاسفم به روزم و منتظر نظرات پرمهرت

جالب

سلام خوب بستگی به نیت طرف داره نمیشه گفت که حتما ترانه هم میخونده!!! چون حضرت موسی رسیده به یه بنده خدا که چوپان هم بوده داشت میگفت خدا موهاتو شونه کنم خدا دستاتو بشورمو ... و حضرت موسی دعواش میکنه میگه این چه حرفیه میزنی : ندا میرسه به موسی که بذار بنده ام هر جور دوست داره منو صدا کنه.... حالا قضاوت با خودتونه!!! سلام خیلی خوب هست که هنوز عالی کار میکنید با همین توان ادامه بدید....!!!

سربازصفر

سلام دلتون بی دغدغه مباد! طرح و متنی تازه دارم برای حرم صبر و مقاومت، لطف کنید سربزنید

مهدی

حالا شوما خون نجس خودتو کفیث نکن خانومی، حیفه هنو جونی و هزارتا آرزو داری.... [قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه] ممیدم پدرشو درآرن....[زبان][زبان][زبان][زبان]

محمد

سلام خیلی ممنون شما رو با چه نامی لینک کنم؟؟