زوزه گرگها

توی محوطه دانشگاه باد خیلی شدیدی می وزید، طوری که مجبور بودی چادرت را محکم دور خودت بپیچی تا مبادا باد چادر از سرت برگیرد.
به وسط محوطه رسیده بودیم.شدت باد و گرد و خاک آنقدر زیاد بود که ناخودآگاه چشمهایمان را بستیم و وسط محوطه ایستادیم.
در همین شلوغی، باد چادر دختری را از سرش برداشت و چند متر آنطرفتر پرتاب کرد. کل محوطه پر شد از صدای خنده های پسران هرزه ای که چادر دختر را مسخره میکردند.
بیچاره آن دختر اشک چشمش را پاک کرد و خواست به طرف چادرش برود که از بین جمع پسری آرام چادر دختر را برداشت، تمیز کرد و به طرف دخترک آمد. لحن صدایش هنوز در خاطرم هست.
آرام گفت: خواهرم تبریک میگم سلاح بزرگی همراهتان هست. از خنده های پسران اینجا ناراحت نباش، اینها رسم مرد بودن را نمیدانند. سپس لبخندی زد و ادامه داد: دلگیر مباش خواهرم، چادرت را محکم تر بگیر.
و من چقدر آن لحظه احساس سرخوشی کردم، وقتی که دانستم هنوز هم هستند انسان هایی که بوی "مرد" میدهند.
"چادرت را محکم تر بگیر خواهرم"
نترس...بگذار گرگها هر چقدر میخواهند زوزه بکشند.

0f6933d9f45245afac26aa29d271bc61.jpg
 
/ 6 نظر / 29 بازدید
آقــ طلبه

به نام خداوند عالم به درون؛ سلام علیکم؛ تا حالا توی نمازهاتون به خـــــــدا دروغ گفتید؟!!!تعجب می کنید؟ لابد شما هم میگید«نماز و دروغ؟!!!»...بله دروغ اونم تو نماز. اگر میخواید به راز دروغ های آقـــ طلبه(!) در نماز پی ببرید، همین حالا یه سرکی به کلبه خراباتی آقـــ طلبه بزنید تا متوجه بشید. عه!پس چرا هنوز اینجایین؟!!!! پیشاپیش خوش آمدید... التماس دعای اخلاص+شهادتـــــ.

مطهره

سید علی کشید عَلَم عشق را به دوش مردی که از قبیله خورشید پا گرفت کشتی به گل نماند و گذشت از غروب ها سکان به دست خویش که این ناخدا گرفت حبل المتین درد شد آن مرد مشرقی وقتی که زخم ، حجم زمین را فرا گرفت. ............... سلام . فوق العاده بود ممنون[دست][دست]

انسان

احسنت به این دختر واین آقا پسر[دست]

پرواز آزاد

(مردم ! ماه خدا با بركت و رحمت و بخشش گناهان نزدیك است ؛ ماهى كه نزد خدا برترین ماه ها، روزهایش برترین روزها، شبهایش بهترین شبها و ساعتهاى آن بهترین ساعتهاست ؛ ماهى است كه در آن به میهمانى خدا دعوت شده و شما را در این ماه از كسانى قرار داده اند كه شایسته كرامت خدا هستند. نفس كشیدن شما در آن تسبیح و خوابیدنتان در آن عبادت و عمل شما در آن مقبول و دعاى شما در آن مستجاب است . پس با نیتهایى راست، و دلهایى پاك از خدا بخواهید شما را موفق به روزه آن ، و خواندن كتابش نماید. بدبخت كسى است كه از آمرزش خدا در این ماه بزرگ محروم شود. پیامبر(ص)