مردزن نما درسرویس بهداشتی دختران

سارق جوانی که با پوشیدن لباس زنانه پس از ورود به سرویسهای بهداشتی زنانه یکی از دانشگاههای اطراف تهران، اموال دختران دانشجو را به سرقت می برد، شناسایی و دستگیر شد.

ملت ایران: سروان محمدحسین هاشمی رئیس کلانتری 171 مصطفی خمینی تهران در تشریح جزییات این خبر گفت: پس از گزارش چندین فقره سرقت اموال شخصی با ارزش از دانشجویان یکی از دانشگاههای اطراف حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) پرونده ای در این رابطه تشکیل و در دستور کار کارآگاهان دایره تجسس کلانتری مصطفی خمینی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با ارجاع این پرونده به دایره تجسس، تیمی از کارآگاهان مسئولیت رسیدگی به پرونده را به عهده گرفته و تحقیقات گسترده خود را آغاز کردند.در جریان تحقیقات پلیسی مشخص شد فرد یا افرادی در سرویسهای بهداشتی زنانه،لب تاپ،کیف پول،تلفن همراه شخصی دانشجویان دختر را به سرقت می برند.

به دنبال این موضوع با تدابیر ویژه پلیسی و با همکاری کارکنان حراست دانشگاه پس از چندین روز عملیات تعقیب و گریز پلیسی ماموران موفق شدند سارق جوانی که با پوشش زنانه وارد سرویس بهداشتی دانشگاه شده و در حال سرقت بود را شناسایی و دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه این متهم جوان که "کیوان"نام دارد با پوشیدن لباس مبدل زنانه مانتو و مقنعه و با زدن ماسک به بهانه آلودگی هوا پس از ورود به سرویس های بهداشتی زنانه دانشگاه اموال دختران دانشجو را به سرقت می برد تصریح کرد:"متهم پس از دستگیری بلافاصله به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های پلیسی قرار گرفت که به چندین فقره سرقت نیز اعتراف کرد.

منبع: مهر

/ 4 نظر / 14 بازدید
مالی

عجــــــــب!![ابرو]

رنگین کمان

سلام؛ من اینو تو روزنامه خوندم ، عکسش رو هم انداخته بودن، طرف نکرده بود حداقل اون سیبیلا رو بزنه[خنده][نیشخند] وای چه زمونه ای شده، آدم نمی تونه یه دست به آب بره[وحشتناک]

مهدی

داداشی اینم فکر خوبیه ها.... بریم لباس زنونه بپوشیم بریم تا خانوما یه دید بزنیم و برگردیم... [نیشخند][نیشخند]

مهدی

یادمه بچه که بودم یکی از اق.ام تو عروسی د قیقا همین کارو کرده بود و اموده بود داشت دخترا رو دید میزد... نامرد با چادر رفته بود یه گوشه نشسته بود که عمه جان بنده کشقش کرد و دستشو رو کرد.. نمیدونی وقتی خانوما فهمیدن در حالی که داشتن با لباس راحتی و نیمه عریان میرقصیدن یه مرد نیگاشون میکرده چه حالی پیدا کرده بودن... یه جیغ جیغی میکردن که نگووووووووووووووو [وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک]